OFPOF

2018 Yılında Vizyona Girecek Olan 7 Disney Filmi

-
1.8b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2018 Yılında Vizyona Girecek Olan 7 Disney Filmi
0 izlenme
Ofpofer
-

Disney'in prodüksiyonluğunu yaptığı 2018 yılına damga vurması beklenen filmler.

1. Black Panther

Black Panther

Black Panther, Marvel kurgusal evreninin 16 Şubat 2018 tarihinde çıkacak olan süper kahraman filmidir. film Ryan Coogler tarafından yönetilecektir. Black Panther rolünü Chadwick Boseman canlandıracaktır.

2. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Marvel Comics' in aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanmış, bilim Kurgu-Fantastik-Aksiyon-Macera filmidir. Marvel'ın en karizmatik süper kahramanları yeni maceralarında bir kez daha bir araya geliyor. 25 Nisan tarihinde vizyonda.

3. Han Solo: A Star Wars Story

Han Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story, kısaca Solo, Yıldız Savaşları karakterlerinden Han Solo'nun gençlik yıllarını konu alan Western türündeki ABD filmi. 25 Mayıs tarihinde vizyonda.

4. İnanılmaz Aile 2

İnanılmaz Aile 2

İnanılmaz Aile 2, 2018 Amerikan 3D bilgisayar animasyonlu süper kahraman filmi, İnanılmaz Aile'nin devamı'dır. Pixar Animation Studios tarafından üretilmektedir ve Walt Disney Pictures tarafından piyasaya sunulacaktır. 14 Haziran tarihinde vizyonda.

5. Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp, Marvel Comics'in Scott Lang / Ant-Man ve Hope van Dyne / Wasp karakterlerinden uyarlanan ABD yapımı süper kahraman filmi. 6 Temmuz tarihinde vizyonda.

6. A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

Meg Murray, dahi kardeşi Charles ve arkadaşları Calvin her çocuk gibi oyunlar oynayan bir üçlüdür. Ancak günün birinde bir şey olur ve Meg'le Charles'ın bilim adamı olan babaları ortadan kaybolur. Bilim adamının kaybolmasının ardından onu bulmak da minik üçlüye düşer. Babalarını aramak için yolculuğa çıkan Meg Murray, Charles ve Calvin maceraya atılırlar. Bu macerada küçük çocuklar uzaydan paralel evrenlere kadar pek çok yeri ziyaret edecektir. 9 Mart tarihinde vizyonda.

7. Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

film, 1930’larda Londra’nın Büyük Buhran döneminde geçiyor. İlk filmin sevimli minikleri Michael (Whishaw) ve Jane (Mortimer) artık büyümüşlerdir. İkili, Michael, üç çocuğu ve kâhyaları Ellen’la (Walters) birlikte Cherry Tree Lane’de hayatlarını sürdürmektedirler. Ancak acı bir olay yaşanır ve Michael kişisel bir kayıp yaşar. Bu olayın ardından esrarengiz dadıları Mary Poppins (Blunt) tekrar Banks’lerin hayatına girer. Bu süreçte Poppins, iyimser sokak lambası yakıcısı Jack’le (Miranda) birlikte eşsiz sihir becerilerini kullanarak ailenin hayatlarında eksik olan mutluluk ve merak hissini yeniden keşfetmelerine yardımcı olacaktır. Poppins'in eksantrik kuzeni Topsy (Streep) dahil olmak üzere renkli ve tuhaf karakterler de bu süreçte eğlenceli bir yol sunacaklardır. Film 25 Aralık tarihinde vizyonda.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.